u bevindt zich hier : Home > Contact > Medewerkers

Medewerkers

Directeur Bemiddelen
Sam van  Egmond Sam van Egmond
T: 0252 43 47 09
M: 06 30 18 80 14
F: 0252 43 46 09
E: svanegmond@hobaho.nl
  
Intermediair
Peter Nulkes Peter Nulkes
T: 0252 43 47 35
M: 06 51 38 97 38
F: 0252 43 46 35
E: pnulkes@hobaho.nl
Rob Visser Rob Visser
T: 0252 43 47 38
M: 06 51 38 94 75
F: 0252 43 46 38
E: rvisser@hobaho.nl
Gert Vriend Gert Vriend
T: 0252 43 47 39
M: 06 53 67 18 57
F: 0252 43 46 39
E: gvriend@hobaho.nl
Rick Bleeker Rick Bleeker
T: 0252 43 47 43
M: 06 22 97 14 35
F: 0252 43 46 43
E: rbleeker@hobaho.nl
Rober Dol Rober Dol
T: 0252 43 47 17
M: 06 51 08 72 80
F: 0252 43 46 17
E: rdol@hobaho.nl
John Droog John Droog
T: 0252 43 47 47
M: 06 21 26 29 39
F: 0252 43 46 47
E: jdroog@hobaho.nl
Ronald van Gijlswijk Ronald van Gijlswijk
T: 0252 43 48 29
M: 06 53 84 51 33
F: 0252 43 46 25
E: rvangijlswijk@hobaho.nl
Piet Goemans jr. Piet Goemans jr.
T: 0252 43 47 28
M: 06 53 43 02 06
F: 0252 43 46 28
E: pietgoemansjr@hobaho.nl
Per Hoogenboom Per Hoogenboom
T: 0252 43 47 24
M: 06 20 13 74 57
F: 0252 43 46 24
E: phoogenboom@hobaho.nl
Simon Huisman Simon Huisman
T: 0252 43 47 23
M: 06 53 93 06 24
F: 0252 43 46 23
E: shuisman@hobaho.nl
Wilfred Keijzer Wilfred Keijzer
T: 0252 43 47 56
M: 06 55 18 27 23
F: 
E: wkeijzer@hobaho.nl
Johan Kiekebos Johan Kiekebos
T: 0252 43 47 46
M: 06 13 93 53 83
F: 0252 43 46 46
E: jkiekebos@hobaho.nl
Tinus Lustig Tinus Lustig
T: 0252 434 752
M: 06 53 73 37 83
F: 0223 647 600
E: tlustig@hobaho.nl
Marco Meijer Marco Meijer
T: 0252 43 47 18
M: 06 51 14 56 19
F: 0252 43 46 18
E: mmeijer@hobaho.nl
Rob Muller Rob Muller
T: 0252 43 47 49
M: 06 51 38 97 39
F: 0252 43 46 49
E: rmuller@hobaho.nl
Marcel Noppen Marcel Noppen
T: 0252 43 47 22
M: 06 53 37 79 82
F: 0252 43 46 22
E: mnoppen@hobaho.nl
Frank van der Ploeg Frank van der Ploeg
T: 0252 43 47 42
M: 06 53 37 99 36
F: 0252 43 46 42
E: fvanderploeg@hobaho.nl
Aad Rood Aad Rood
T: 0252 43 48 34
M: 06 51 19 42 94
F: 0252 43 46 77
E: aad.rood@planet.nl
Rik Schoon Rik Schoon
T: 0252 43 47 32
M: 06 51 68 73 20
F: 0252 43 46 32
E: rschoon@hobaho.nl
Joost Schut Joost Schut
T: 0252 434 736
M: 06 845 599 44
F: 0252 434 636
E: jschut@hobaho.nl
Bob Siecker Bob Siecker
T: 0252 43 47 30
M: 06 53 37 95 69
F: 0252 43 46 30
E: bsiecker@hobaho.nl
Eric Steltenpool Eric Steltenpool
T: 0252 434 754
M: 06 215 008 47
F: 0252 434 666
E: esteltenpool@hobaho.nl
Dick Timmer Dick Timmer
T: 0252 43 47 20
M: 06 53 36 66 71
F: 0224 29 99 97
E: dtimmer@hobaho.nl
Paul  Verkleij Paul Verkleij
T: 0252 434 753
M: 0611 603 688
F: 0252 434 653
E: pverkleij@hobaho.nl
Nico Wiering Nico Wiering
T: 0252 43 47 21
M: 06 53 31 19 01
F: 0252 43 46 21
E: nwiering@hobaho.nl
Kuno Zonneveld Kuno Zonneveld
T: 0252 43 47 19
M: 06 53 17 35 15
F: 0252 43 46 19
E: kzonneveld@hobaho.nl
Receptie
Anneke Koot Anneke Koot
T: 0252 43 47 77
M: 
F: 0252 43 46 77
E: receptie@hobaho.nl
Ria Pijnacker Ria Pijnacker
T: 0252 43 47 77
M: 
F: 0252 43 46 77
E: receptie@hobaho.nl
Erika van Schie Erika van Schie
T: 0252 43 47 77
M: 
F: 0252 43 46 77
E: receptie@hobaho.nl
Yvonne Wijnhout Yvonne Wijnhout
T: 0252 43 47 77
M: 
F: 0252 43 46 77
E: receptie@hobaho.nl
Stafmedewerker Geschillen
Theo van Dijk Theo van Dijk
T: 0252 43 47 15
M: 06 51 01 15 83
F: 0252 43 46 15
E: tvandijk@hobaho.nl
  
Financieel relatiebeheer
Dick  Siebelt Dick Siebelt
T: 0252 43 48 03
M: 
F: 0252 43 46 01
E: dsiebelt@hobaho.nl
  
In- en verkoopadministratie
Annette Borger Annette Borger
T: 0252 43 48 17
M: 
F: 0252 43 46 06
E: aborger@hobaho.nl
Mariska Borst Mariska Borst
T: 0252 43 48 16
M: 
F: 0252 43 46 06
E: mborst@hobaho.nl
Jos van Oosten Jos van Oosten
T: 0252 43 48 14
M: 
F: 0252 43 46 06
E: jvanoosten@hobaho.nl
  
Commercieel medewerker Veilen
Eline Schoon-Schilder Eline Schoon-Schilder
T: 0224 59 08 88
M: 06 5155 3539
F: 0224 59 03 72
E: eschilder@hobaho.nl
  
Veilingmeester
Patrick Blijleven Patrick Blijleven
T: 0224 59 08 88
M: 06 20 21 89 99
F: 0224 59 03 72
E: pblijleven@hobaho.nl
  
Algemeen medewerker Veilen
Kees Hopman Kees Hopman
T: 0224 59 08 88
M: 06 15 02 09 94
F: 0224 59 03 72
E: khopman@hobaho.nl
Marian van der Meer Marian van der Meer
T: 0224 59 08 88
M: 
F: 0224 59 03 72
E: mvandermeer@hobaho.nl
logistiek Veilen
Bram van der Heijden Bram van der Heijden
T: 0252 43 47 77
M: 06 13 13 73 30
F: 0252 374 578
E: bvanderheijden@hobaho.nl
  
Manager Ketendiensten
Arno Verkley Arno Verkley
T: 0252 43 47 77
M: 06 53 39 15 07
F: 0252 43 46 03
E: averkley@hobaho.nl
  
Bedrijfsleider Testcentrum voor Siergewassen
Arjan van der Lans Arjan van der Lans
T: 0252 517 687
M: 06 534 104 58
F: 
E: avanderlans@hobaho.nl
  
Secretaresse Ketendiensten
Hanny Koordes Hanny Koordes
T: 0252 51 76 87
M: 
F: 0252 52 53 47
E: hkoordes@hobaho.nl
  
Administratie ketendiensten
Erwin Hoogkamer Erwin Hoogkamer
T: 0252 43 48 11
M: 
F: 0252 43 46 03
E: ehoogkamer@hobaho.nl
Wendy Struik Wendy Struik
T: 0252 43 48 09
M: 
F: 0252 43 46 03
E: wstruik@hobaho.nl
Veronique de Zwart Veronique de Zwart
T: 0252 43 48 12
M: 
F: 0252 43 46 03
E: vdezwart@hobaho.nl
  
Veredelaar Ketendiensten
Cathy Osselton Cathy Osselton
T: 0252 51 76 87
M: 06 51 38 06 01
F: 0252 52 53 47
E: cosselton@hobaho.nl
Karin Pater Karin Pater
T: 0252 51 76 87
M: 06 12 97 28 97
F: 0252 52 53 47
E: kpater@hobaho.nl
Kwaliteit en Commercie
Gert van Breugel Gert van Breugel
T: 0252 51 67 46
M: 06 51 66 91 61
F: 0252 51 91 39
E: gvanbreugel@hobaho.nl
  
Keurmeester
Jan Pijnacker Jan Pijnacker
T: 0252 51 67 46
M: 06 51 07 21 05
F: 0252 51 91 39
E: jpijnacker@hobaho.nl
  
Directiesecretaresse
Helma de Jong Helma de Jong
T: 0252 43 48 15
M: 
F: 0252 43 46 04
E: hdejong@hobaho.nl
  
Algemeen directeur
Foeke Gardenier Foeke Gardenier
T: 0252 434 712
M: 06 53 819 955
F: 0252 434 604
E: fgardenier@hobaho.nl
  
Manager financiele administratie/ICT
Hans Molenaar Hans Molenaar
T: 0252 43 48 05
M: 
F: 0252 43 46 02
E: hmolenaar@hobaho.nl
  
Applicatiebeheerder
Edwin de Wolf Edwin de Wolf
T: 0252 43 48 30
M: 06 52 53 33 27
F: 0252 43 46 02
E: edewolf@hobaho.nl
  
Financiele administratie
Ingrid Esveldt Ingrid Esveldt
T: 0252 43 48 06
M: 
F: 0252 43 46 02
E: iesveldt@hobaho.nl
Nelly Herkemij Nelly Herkemij
T: 0252 43 48 04
M: 
F: 0252 43 46 02
E: nherkemij@hobaho.nl
Gerd Rotteveel Gerd Rotteveel
T: 0252 43 48 08
M: 
F: 0252 43 46 02
E: grotteveel@hobaho.nl
  
Marketing manager
Linda van der Slot Linda van der Slot
T: 0252 434 837
M: 06 150 08 160
F: 
E: lvanderslot@hobaho.nl
  
Stafmedewerker Communicatie/facilitair
Jeannette van der Hulst Jeannette van der Hulst
T: 0252 43 48 19
M: 06 51 42 49 55
F: 0252 43 46 05
E: jvanderhulst@hobaho.nl
  
Adviseur P&O
Suzanne Donkervliet Suzanne Donkervliet
T: 0252 43 48 36
M: 
F: 0252 43 46 04
E: sdonkervliet@hobaho.nl
  
Kwekersverenigingen
Piet Goemans sr. Piet Goemans sr.
T: 0252 43 47 16
M: 06 53 29 50 91
F: 0252 43 46 16
E: pgoemans@hobaho.nl
  
Makelaar / Intermediair
Ruud Pennings Ruud Pennings
T: 0252 43 47 50
M: 06 51 38 94 79
F: 0252 43 46 50
E: rpennings@hobaho.nl

Uw contactpersonen:

Dick Timmer
Dick Timmer

Intermediair

T: 0252 43 47 20
M: 06 53 36 66 71
F: 0224 29 99 97
Stuur mail
Hobaho nieuws